ÜRÜN GÖRÜNÜMÜ

TETRAX®

Gerçek duruş kararlılığı tesbiti için benzersiz ve tek denge testi

Denge ve duruş problemlerinin doğru teşhisi ve onların gerçek nedenlerinin invaziv olmayan biçimde belirlenmesi için Tetrax sistemi dizayn edilmiştir. Yaşlı nüfusun 50% sine varan oranda,yetişkinlerinde 20-30% oranındaki büyük bölümü baş dönmesi ve düşme riskine maruz kalmaktadır.Bu sebeple yetişkinler için bunların testleri artan önemde standart bir test halini almaktadır.

Referans için dört nokta

Tetrax şu anda geçerli olan ve dört referans bölgesinden denge ölçümü yapan tek sistemdir.Herbir bölge basınç değişimlerine farklı sinyaller üretir. Böylelikle herbir bölge için salınım(sallanma) paternleri değerlendirilmiş olur.Bu bölgelerin kendi aralarındaki etkileşimleride duruş kontrolünün değerlendirilmesi için eski stabilite yöntemlerine göre yeni parametreler sağlar. Bu denge (balans) parametreleri hekime çok önemli teşhis bigileri sunar.Öyleki bu bilgiler başka bir duruş değerlendirme sisteminde bulunmamaktadır.

Hekim için paha biçilmez bir araç

Tetrax denge testi göstermiştirki baş dönmesi,ani boyun hareketi etkilerinin,çarpma yaralanmalarının,yorgunluk problemlerinin,ilaç etkilerinin,alkol kullanımının ve çok daha fazlasının teşhisinde mükemmel bir araçtır. Denge kontrolünün doğru bir şekilde hekimin odasında gerçekleştirilmesi, duruş yetersizlik nedenlerinin açığa çıkmasıyla, sağlık problemlerini çok daha önceden kestirmek mümkündür.Ayrıca hekimede hastası için uygun tedavi ve rehabilitasyon yöntemlerinin bulunmasında,uygulanmasında rehberlik eder.

       Farklı Bir Avantaj                                                                                                                                                Denge eğitimi-Biofeedback

       Doktor için çok değerli bir araç                                                     Tetrax Hekim Rehberi                                        Duruş(denge) nedir ?         

       Düşme indeksi klinik değerlendirme                                                                                                                     Düşme indeksi nedir?

       Soru ve Cevaplarla Tetrax                                                                                                                                    Fourier Dönüşümü

      

İlgilendiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi almak için lütfen menüleri takip ediniz.