ÜRÜN GÖRÜNÜMÜ

BonAge®

İskelet yaşının değerlendirmesi

BonAge ergenlik çağındakiler ve çocuklar için gelişim anormalliklerinin değerlendirilmesinde ideal bir cihazdır. Radyasyonsuz,doğru ve objektif olan Bonage yaygın olarak kabul görmüş Greulich and Pyle metoduna dayanarak sonuç odaklı netice vermesi için üretilmiştir.

İskelet gelişimine açılan bir pencere

BonAge bilekte kemikleşen kıkırdak yapının ölçümüyle bazen kemik yaşı olarak söylenen iskelet yaşının bulunmasında iskelet gelişimine ayna tutan mükemmel bir araçtır. BonAge tarafından kullanılan ve yegane teknoloji olan bilek içinde iletilen ultrason dalgalarının hızının ölçümüyle ve kendisine patentli algoritmasıyla cinsiyet,etnik tabanlı referans eğrileriyle iskelet yaşının ay ve yıl olarak sonuçlandırılmasına yarayan çok pratik bir cihazdır. Hekim tarafından yorumlanmasına gerek kalmadan cihaz tarafından otomatik verilen sonuçlar Greulich and Pyle metodunu kullanan geleneksel yöntemlerle yüksek oranda korelasyon göstermektedir.

Katma değeri

Ayrıca cihaz gelişime bağlı ek özellikleri yansıtan cinsiyete ve etnik orijine göre büyüme modellerini içermektedir.Yetişkin boy uzunluğunu tahmin etmektedir.Özellikle opsiyonel olan kemik sonometresiyle beraber çocukların gelişiminin tamamlanmasında hekim için çok önemli bir araç olmaktadır.

            

       Ölçüm Raporu                                                                                                                                                Bonage Klinik geçmiş

       İskelet Yaşı Testi                                                     Bonage ile iskelet olgunluğunun test edilmesi                 

                                                                                                                                                                            Bonage sunum

      

      

İlgilendiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi almak için lütfen menüleri takip ediniz.