ÜRÜN GÖRÜNÜMÜ

Sunlight Omnisense® 7000S

Kemik kalitesinin değerlendirilmesinde yeni bir standart oluşuyor.

Sunlight Omnisense® 7000S teknolojisi yeni ve güvenilir olup osteoporozun teşhisi ve monitörü için geliştirilmiştir.

Günümüzde pazarda bulunan radyasyondan bağımsız çok bölgeden ölçüm yapan tek cihazdır.

Hızlı,rahat ve kullanımı kolay,Omnisense kliniğiniz için tasarlanmıştır.

Omnisense 7000S kompak ve Windows kullanıcı arabirimi ile aranılan bir çözüm sunmuştur. Omnisense programı benzersiz hasta geçmişi veri tabanı ve geleceğe yönelik randevu planlama yeteneği ile kolayca tedavinin takibini sağlamaktadır.

Omnisense 7000S pratik yapmaya izin veren yazılım modu ve ölçüm yöntemlerinin video görüntüleri ile komple bir eğitim desteği sunmaktadır.Cihazın kullanımında sadece birkaç saat içinde ustalaşılabilinir. Ayrıcalıklı veri depolama yeteneği ve diğer cihazlarla uyumluluğu verilerin diğer omnisense cihazları arasında alınıp verilmesine izin verir.Tam sayfa detaylı ve açıklamalı ölçüm raporu ile beraber anlaşılabilir grafikler,hasta ölçüm geçmişini veren kartlar sayesinde geniş bir hedef odaklı çözüm imkanı vermektedir.
Sunlight tarafından sağlanan Osteoporoz risk faktörlerini ortaya çıkaran bir soru bankası ile hastalarınızın risk faktörlerini kolay ve çabuk bir biçimde belirleyebilirsiniz.
Son zamanlarda Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan ulusal osteoporoz risk değerlendirme çalışmasında periferik kemik değerlendirme cihazlarının kemik kırılma riskini çok yüksek oranda tahmin ettikleri görülmüştür.
Yapılan bu çalışma omnisense cihazlarının osteoporozun ilk teşhisinde ve yönetiminde başarılı olduğunu ispatlamıştır.. Omnisense periferik kemik değerlendirmesi cihazı özellikle birincil öncelikli sağlık hizmetlerinde kullanım için tasarlanmıştır.

Dünya Standartları

Kesin,güvenilir ve doğru sonuçlarıyla Omnisense 7000S ile rahatlıkla teşhis koyabilirsiniz. Seçime bağlı etnik,erkek ve dişi referans veri tabanları mevcuttur. Osteoporozun teşhisinde WHO kriterleriyle uyumludur.

               

       Çok Bölge                                                                                                                                                     Periyodik Kemik Takibi

       Omnisense DXA                                                     Hormon Replasman Tedavisi                                              Ölçüm Raporu         

       Osteorporoz Yönetimi                                                                                                                                     Omnisense 7000S Teknik Bakış

       Referans Veri tabanı                                                                                                                                       Omnisense Neden Daha İyi ?

      

İlgilendiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi almak için lütfen menüleri takip ediniz.