ÜRÜN GÖRÜNÜMÜ

OMNISENSE 7000p®

Sınıfında bir numara

SUNLIGHT OMNISENSE® 7000P çocukların kemik dayanıklılığının değerlendirilmesinde radyasyonsuz olan ölçümüyle yegane cihazdır.

Omnisense 7000P çocukların kritik olan büyüme dönemlerinde gelişimlerinin tesbiti ve monitör edilmesi için dizayn edilmiştir.

Çabuk ,kolay kullanımı ve doğru neticeleriyle hekime kemik kalitesinin değerlendirmesini sağlar.

Doruğa ulaşmak

Araştırmalar göstermiştirki yetersiz fiziksel aktivite ve yetersiz beslenme yetersiz kemik gelişimine sebep olmakta sağlıklı sanılan çocuklarda bile kemik kırılmasına neden olmaktadır.Ayrıca iskelet olgunluğunada olumsuz yansımakta ve ilerleyen yaşta osteoporoza sebep olmaktadır. Artık ,Omnisense 7000P nin hayata geçirilmesiyle,çocukların bilinen risk faktörlerinden yetersiz beslenme alışkanlıkları,yeme düzensizlikleri,durağan yaşam biçimi,erken doğum yada düşük doğum ağırlığı kemik kalitesini çok önemli boyutlarda etkilediğinden çok yakın takibi yapılabilmektedir. Omnisense 7000P yetersiz kemik kalitesini tesbitinde erken uyarı sağlamaktadır.Çocukların sağlıklı yaşıtları gibi kemik kalitelerinin doruğuna ulaşmalarını gerçekleştirmektedir.

Hekimlere şimdiye kadar kemik kalitesinin değerlendirilmesi için elzem olan bir ihtiyac bu araçla giderilmektedir.

Omnisense 7000P windows kulanıcı arabirimiyle çok iyi bilinen bir arayüze sahiptir.Omnisense hasta geçmişini tutmakta ve randevu programlamayı yapmaktadır.Dolayısıyla hastanın geçmiş ölçüm sonuçları rahatlıkla izlenebilmektedir. Dahili veri depolama kapasitesi ve diğer cihazlarla uyumluluğu sayesinde data import ve export yapılabilmektedir.Omnisense 0 ile 20 yaş arasındaki çocukların ses hızı ölçümlerini benzersiz sağlıklı referans veri tabanıyla karşılaştırarak sonuç vermektedir. Sonuçlar yaş ve cinsiyet uyumlu Z-skoru olarak ve yüzde olarak verilmektedir. Bütün sonuçlar grafiksel olarak rapor edilmekte ve kaydedilmektedir.

                                                                           

       Ölçüm Raporu                                                                                                                                                Çocuklarda kemik değerlendirmesi

       Obesite                                                                                                     

                                                                                                                                                                            Pediyatrik veritabanı

      
 

İlgilendiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi almak için lütfen menüleri takip ediniz.